Milan Škoda

Fotbalový útočník a reprezentant / Slavia Praha

Jen díky firmě Benefee, kde je o mě skvěle postaráno, a která mi zajišťuje kompletní služby, se mohu naplno věnovat fotbalu a rodině.

Ondřej Zamazal

Komentátor / ČT sport

"Dagmar Rožánková mi s financemi a pojišťovacími službami pomáhá víc než 10 let. Kdykoliv se na ni můžu obrátit, nic není problém, vždycky velmi rychle najdeme nejlepší řešení. Oceňuju i to, že pokaždé hýří dobrou náladou. Služby Benefee mi zkrátka vyhovují po všech stránkách."

Michal Prokop

Trojnásobný Mistr světa horských kol a účastník olympijských her v Pekingu

"Dovolte mi, abych vyjádřil naprostou spokojenost s firmou Benefee za vstřícnost, pohotovost a profesionální jednání. Byl jsem překvapen přístupem a velkou ochotou s čímkoliv pomoci. Jednání je vždy v naprostém pořádku a pokaždé mi byly poskytnuty všechny informace, které potřebuji znát, aby mohl být můj požadavek uskutečněn k mé naprosté spokojenosti."

Jan Kalivoda

Team manager / BUGGYRA Racing

"Dakar je nejtěžší a nejnáročnější rally světa a stejně tak mi občas přijde i orientace na finančním trhu. Proto je potřeba mít správného navigátora, jakým je pro nás právě Benefee, abychom dorazili zdárně do cíle."

Ing. Jan Bezděk

Tiskový mluvčí / Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

Vyjednávání hypotéky jsem se zpočátku obával, ale díky Benefee všechno proběhlo naprosto hladce. Kdykoliv jsem něco potřeboval, včetně přefinancování úvěru, okamžitě mi vyšli vstříc.

Tomáš Bergmann

Generální ředitel a jednatel / jez! koncept

"Již od roku 2005 je Dagmar Rožánková mým partnerem ve světe financí a jsem maximálně spokojen. Vždy jsem dostal perfektní a přesné informace, které mi pomáhají s investicemi a zhodnocením majetku. Služby Benefee International, s.r.o. můžu vřele doporučit."

Tomáš Dvořák

Jednatel / JD Dvořák

"Nejen profesionální služby v oblasti poradenství, ale především osobní přístup dělá z firmy Benefee toho správného partnera."

Daniel Kolář

Fotbalový záložník / FC Viktoria Plzeň

"Fotbal miluji, proto jsem rád, že se mohu díky Benefee plně koncentrovat jen na něj a jakékoli zařizování nechat na profesionálech."

CFC David Myslil

Oblastní ředitel / OVB Allfinanz

"Perfektní servis a komplexní služba je správnou volbou současného světa obchodu. Ze svých zkušeností mohu říci, že firma Benefee je v tomto ohledu na nejlepší cestě."

© 2022 BENEFEE INTERNATIONAL, s.r.o., Sokolovská 971/193, Praha 9, 190 00 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!